Nemožné vlasy, podráždená pleť, nafúknuté brucho. Sú aj také dni. Ako si s nimi poradiť?

Opuchnuté oči

Niekedy nepomôže ani dostatočný spánok a dostatočný prísun tekutín. Skrátka sa ráno zobudíte s opuchnutými očami a do práce fičíte za 20 minút. Aj v takom krátkom čase stíhate urobiť 2 veci. Prejsť okolie očí ľadovou kockou a použiť na očné okolie krém proti opuchom. Skvele funguje očný krém Tecnoskin. Odstraňuje vačky pod očami a pri pravidelnom používaní dokonca vyhladzuje jemné vrásky. Pleť intenzívne zvlhčuje a chráni aj pred nežiaducimi vplyvmi z ovzdušia. Nedráždi ani citlivú pokožku a neobsahuje parabény. V dermatologických aj oftalmologických testoch dosiahol vynikajúce výsledky.

Nafúknuté brucho

To človeku na optimizme nepridá. Ak vás trápi pocit nafúknutosti dlhodobo, je dobré navštíviť lekára. V prípade, že je to len občasný problém, vyskúšajte čaje. Feniklový a mätový patria medzi najúčinnejšie. Nepríjemných pocitov sa môžete zbaviť aj pomocou rascovej polievky.

Nanič vlasy

Prvá pomoc: umyte ich. Ak na to nemáte čas, použite suchý šampón alebo vlasy jednoducho zopnite do chvosta, schovajte pod elegantný klobúk či šatku. Časovo náročnejšie, ale dlhodobejšie je tónovanie vlasov. Ak vás trápia rozštiepené končeky, zmierte sa s ich skrátením. Nič iné nie je také účinné. Príliš mastné, nadmerne suché, ale i vlasy bez objemu bývajú často dôsledkom nesprávnej starostlivosti. Preto je dobré skonzultovať ju s vaším kaderníkom. Ten vám určite bude vedieť poradiť vhodný prípravok na ich ošetrenie.

Nechty bez lesku

Tu je prvá pomoc rýchla a ľahká. Pretrite ich lakom. Ak im chcete dopriať komplexnejšiu starostlivosť, nemusíte ani prstom pohnúť. Stačí si skočiť na japonskú manikúru. Nechty spevní, vyživí a dodá im výrazný, ale prirodzený lesk. Ďalšie výhody? Je to jedna z najtrvalejších úprav a celá procedúra je veľmi príjemná.

 

autor: TREG